wp

Ev ve Apartman Temizliği


Ev ve Apartman Temizliği

Evlerimiz; huzur bulup, mutlu olduğumuz, hayatımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz, sevdiklerimizle en güzel anıları paylaştığı biricik yuvamız.

Evinizin temizliği için Grc Temizlik şirketi tarafından etkili bir hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimiz dahilinde gerekli tüm ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile size herhangi bir ekstra sorumluluk çıkarmadan evinizin temizliğini yaparak en kısa sürede teslim ediyoruz.

Evinizin her köşesinin temizliği için işinde uzman çalışanlarımız gerekli tüm alanlar için doğru kimyasalları kullanarak evlerinizin temizliğini titizlikle gerçekleştiriyorlar.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da çok basit gözükmesine rağmen, büyük bir öneme sahip olan süpürme işlemi. Kirlerin, bakteri ve zararlıların tutundukları zeminden sökülüp, atılabilmesi için derinlemesine süpürme yapılması şarttır ve bunu ev tipi klasik süpürgelerle gerçekleştirmek hiç kolay değildir. İşte bu nedenle, profesyonel süpürme ekipmanlarımızla bu konuya da en doğru çözümü sunuyor ve süpürme işlemleri sonunda zeminlerin tamamen steril hale geldiğinden emin oluyoruz.


Ev temizliğinde tüm detayları önemsiyoruz

Evinizin her bir bölümü için ayrı ayrı uygun temizlik malzemeleri ile hizmetlerimizi sunuyor, evinizin tüm bölümlerinde bulunan camların, lamba, priz ve çeşitli rafların, halılarınızın ve koltuklarınızın, kapılarınızın, kısacası her türlü detayın silinmesi ve süpürülmesi işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yeni bir ev aldıysanız ya da evinizde bir tadilat gerçekleştirdiyseniz,  son teknoloji makinalarla da inşaat kalıntıları, moloz ve harç gibi temizlik işlemlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber evlerinizin banyo ve mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği ile beraber seramik ve fayansları da derinlemesine olarak temizleyerek en etkili temizlik hizmetini sizlere sunuyoruz. Özellikle mutfaklarda sık olarak rastlanan zor yağ kalıntılılarını ve derzlere işleyen pislliklerin oluşturduğu siyah renkteki görünümü de en uygun kimyasalları uygulayarak tamamen parlatıyoruz. Grc Temizlik şirketi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyor ve sizin isteklerinizi önemsiyoruz. Yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde sizleri bilgilendirerek işlemlerimize başlıyoruz.

Eğitimli, profesyonel ve sigortalı personelimizle gerçekleştirdiğimiz temizliğin, sağlığınızı korumanıza yardımcı olduğunu ve evinizi sıcak bir yuvaya dönüştürdüğünü bilerek hizmet sunuyor, sizin memnuniyet ve mutluluğunuzu garanti altına alıyoruz.


ECZACIBAŞI HOLDİNG İSTANBUL
KOÇ HOLDİNG
ENKA HOLDİNG
ÇIRAĞAN PALACE
POLAT RENAISSANCE
CONRAD HOTEL