wp

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik


İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Evlerde, Ofislerde yapılan tadilat çalışmaları oldukça zor anlar yaşatmaktadır. Özellikle eşyalı evlerin inşaat ve tadilat zamanları çekilmez bir hal almakta ev sahipleri tadilat sonrası temizlik aşamasında oldukça zorlanmaktadır. İşte bu aşamada sizlere tadilat sonrası temizlik üzerine iddealı ve garantili temizlik hizmeti veriyoruz. İnşaat ve tadilat sonrasında evlerinizin veya ofisinizin temizlenmesi, toz ve mikroplardan arındırılarak hijyenik bir ortam olabilmesi için uzman personel kadrosu ile sizlere yardımcı olmaktadır.
 
İnşaat sonrası kaba temizlik ve tadilat sonrası temizlik olarak iki türde yapılmaktadır. Bunlar kaba temizlik ve ince temizliktir. Açıklamamız gerekirse kaba temizlikte inşaat sonrası kalan malzemelerin ve tozların temizlenmesi evinizden veya ofisinizden dışarıya taşınmasıdır. İnce temizlikte ise inşaat görmüş alanların kaba temizliği yapıldıktan sonra mikroplardan arındırma, parlatma ve toz alma gibi pek çok işlem uygulanmaktadır.
 
İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde oldukça fazla referansı bulunan Grc Temizlik Şirketi bu alanda yüzlerce müşterisinden toplamış olduğu referansları ile göz doldurmaktadır.
 
Profesyonel ekibi ve çalışma malzemeleri ile kısa sürede inşaat gören alanları eski halinden daha güzel bir görünüme getiren temizlik şirketimiz, müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yıllardır hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Sizlerde evinizin inşaat sonrası temizliğinin yapılmasını istiyorsanız ve İstanbul'da iseniz bize bir telefon kadar uzaksınız. Temizlenecek alana göre değişen uygun fiyat listesi ile güler yüzlü elemanlarımız sizler için en uygun fiyatı vereceğinden emin olabilirsiniz. Daimi vizyon ve misyonu müşteri memnuniyeti olan Grc Temizlik Şirketi, sizlerin rahat ve temiz ortamlarda yaşamanızı önemsemektedir. 

İnşaat Sonrası Temizlik çelik, seramik, ahşap, granit vs. çeşitli yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden, hiç bir bozulma olmadan  temizlenmesidir. İnşaat temizliği şirketleri, bu eğitimleri almış temizlik personellerinden oluşmaktadır. 23 yılda gördüğümüz ve edindiğimiz tecrübelerden öğrendiğimiz şudur ki, çok iyi temizlik yapan personeller bile inşaat sonrası yüzeylerde zorlanabilmektedir.

Özel bir yığın aparat gerekmekte olup, dezenfektan uygulaması yapılması gereken mekanların başında gelir. Sıfır bezler kullanılmalı, bir kum tanesinin bile ayna yada mobilyayı çizebileceği unutulmamalıdır. Ahşap yüzeyler sadece nemli bezler ile silinmeli, sert zemin yüzeylerde makine kullanılması gerekiyor ise az sulu yada kuru sistemler ile yapılmalıdır. Çelik yüzeyler çelik bakımı sağlayıcılar ile silinmeli, asansör ve bazı çeliklerde çizgilerin yönüne doğru silmek lazımdır. Özellikle küçük alanlarda buna dikkat edilmelidir. Banyo ve fayans temizlikleri yapılırken farklı kimyasallar ve süngerler kullanılabilir. Burada da önemli olan konsantre ürünleri su ile karıştırıp kullanmaktır.İnşaat Temizliği Firmamız tarafından özellikle dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları  kuru vakumlar ile iyice vakumlandıktan sonra silinmelidir.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği ve inşaat sonrası daire temizliklerinde buhar ve dezenfektan uygulamaları ile daha hijyenik, daha temiz mekanlara sahip olunur. İnşaat Sonrası Ofis Temizliği lerinde de buharın ve dezenfektanın önemi büyüktür. Yanı sıra kalıcı bazı hijyen formülleri uygulamakta fayda vardır. Uygulama aralıklarındaki zaman sürecine dikkat edilmeli, ara çok açılmamalıdır.

İnşaat Temizliği, içerdiği yüzey çeşitliliği açısından (alüminyum, seramik, alçı, çelik, ahşap, mermer, pvc, her tür kaplama) uygulama öncesi korku yaratabilir. Bu durum iş öncesi fizibiliteleri ve daha önceden inşaat sonrası temizlik personellerine verilen eğitimler ile giderilir.

İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları; firmamız inşaat sonu temizlik alanında faaliyet gösterirken dezenfeksiyon uygulamasını da beraberinde yürütmektedir. Bu alanda en fazla dikkat edilecek konu hijyenin oluşmasıdır. Tadilat ve inşaat çalışmaları sırasında mutlak oluşmuş bakteri yığını kaçınılmazdır. Cam çerçeve detaylarından, banyo, derz arası, klozet kıvrımlarına dek bir yığın  bakteri önleme programları uygulanır. İnşaat sonu ev temizliği, inşaat sonu ofis temizliği, inşaat sonrası okul temizliği, inşaat sonrası cafe restoran temizliği, inşaat sonrası villa temizliği hiç fark etmez, durum hepsi için aynıdır. Hijyen adımları takip edilmeli, temizlik bakteri gidermeye yönelik olmalıdır.

İnşaat Sonu Temizlik Şirketleri; İnşaat sonu temizlik işlerinde çalışacak personellerin sıradan temizlik işlerinden farklı olarak bir yığın eğitimden geçmesi gerekir. Bu iş öyle sıradan temizlik işi yapan kimselerin başaracağı bir iş olmayıp verdiği zararlar daha fazla olabilir. İnşaat sonu kum ve sıvalara ayrıca dikkat etmek, hatta temizlik öncesi ortadan kaldırmak en büyük nüanstır. BuTemizlik Firması  konunın en fazla dikkat etmesi gereken hususlardan biridir


ECZACIBAŞI HOLDİNG İSTANBUL
KOÇ HOLDİNG
ENKA HOLDİNG
ÇIRAĞAN PALACE
POLAT RENAISSANCE
CONRAD HOTEL