wp

Hakkımızda


Hakkımızda

Grc Temizlik Profesyonel temizlik hizmetleri ile her an yanınızdayız. Hedefimiz; hizmette ve üründe kaliteyi esas alarak standart oluşturmak ve kalitenin devamlılığını sağlamaktır. Firmamız; başta İstanbul olmak üzere işletmelere yönelik profesyonel temizlik hizmetleri vermekte ve kuruma özel hijyen çözümleri sunmaktadır. Bu kapsamda; ev, apartman, ofis temizliği, iş yeri temizliği, plaza temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği, banka temizliği, hastane temizliği, zemin cilalama, inşaat sonrası temizliği ve genel temizlik hizmeti vermektedir.

Grc Temizlik olarak, temizlik ve hijyenin sağlığımız, yaşam kalitemiz ve motivasyonumuz için önemli olduğunun farkındayız. Çalıştığımız alanların hijyen ve temiz olması sağlığımız için vazgeçilemez önemdedir.

Ortak yaşam alanlarını birçok insanın paylaşması profesyonel temizliğin önemini daha da önemli hale getirmektedir. Çapraz bulaşma(kontaminasyon) riski daha çok ortak kullanım alanlarında meydana gelmektedir. Bunun için temizlik işinin eğitimli personeller ve profesyonel temizlik şirketleri eliyle yapılması gerekir.

Temiz, hijyen ve sağlıklı günlerde görüşmek dileği ile...  


ECZACIBAŞI HOLDİNG İSTANBUL
KOÇ HOLDİNG
ENKA HOLDİNG
ÇIRAĞAN PALACE
POLAT RENAISSANCE
CONRAD HOTEL